Styczeń 2018. MOJE przemyślenia z którymi chciałam się z Tobą podzielić. Będzie mało florystycznie. Daj znać czy przeczytałaś, czy było to dla Ciebie wartościowe.

Skończyłam 50 lat❤️ Nowy rok rozpoczęty, nowe cele, wyzwania. Cieszę się nim każdego dnia. Skończyłam kilka dni temu 50 lat. Nigdy nie byłam tak szczęśliwa i spełniona. Jestem zdrowa, mam wspaniałą, wspierającą rodzinę, moje biznesy rosną w siłę, współpracuję ze wspaniałymi ludźmi, czego mogę chcieć więcej?
Dziękuję ci życie za wszystkie radości i smutki❤️
Zostawiam przeszłość i cieszę się tym co jest❤️
Doceniam każdy dzień❤️
Uciekam od ludzi, którzy narzekają, marudzą i twierdzą że nic się nie opłaca itd. ❤️
JA JESTEM NA TAK! CHCĘ! Chcę być lepsza jako żona, mama, szefowa…. Dużo pracy na ten rok!
Myślę że obojętnie ile mamy lat: 30, 40, 50, 80, czy 100, warto stawiać sobie cele, iść do przodu, doceniać każdy dzień, cieszyć się ludźmi i wszystkim co przynosi nam życie.

Zapytaj samą siebie: Jaką małą rzecz mogę zrobić dzisiaj, by być bardziej szczęśliwą i DZIAŁAJ!

Jedną małą rzecz ?
Pamiętaj że jesteś ważna, wartościowa, jedyna taka na świecie!
Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie, od tego jak zareagujesz na małe, drobne rzeczy, które dzieją się w Twoim życiu. A jeśli myślisz że życie jest do bani, to koniecznie spotkaj się ze mną (lub przynajmniej napisz do mnie? ) wstąp do kwiaciarni, kup kwiaty, one fantastycznie poprawiają nastrój❤️

Rób swoje.
Nie przejmuj się co ludzie powiedzą czy pomyślą!
Ty jesteś ważna!
Nie jesteś pępkiem świata żeby się wszystkim podobać!
U mnie w firmie Ali-Art dużo się dzieje. Kupujemy, planujemy, rośniemy. Dziś dojechały piękne białe, pikowane krzesła i klęcznik, które będziemy wypożyczać na wesela❤️
Codziennie zjeżdża tyle pięknego towaru, kwiaty cięte i doniczkowe, zachwycam się tym jak małe dziecko. Uważam że mam najcudowniejszy zawód na świecie!

Kochana: żyjemy. Walczymy.
I pamiętaj, zastanów się: Jaką jedną małą rzecz możesz zrobić już dziś, by uczynić swoje życie piękniejszym i by być na koniec roku z siebie dumna. Jedną małą rzecz. Zapisz ją i DZIAŁAJ!
Trzymam kciuki za Ciebie?
Jeśli chcesz, podziel się przemyśleniami. Będzie mi bardzo miło. A może umówimy się na kawę? TO TWÓJ CZAS!!!
Pięknego dnia!